Facebook
Youtube

O firmie

kliknij aby powiększyć

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do współpracy z firmą, która powstała by spełniać Wasze oczekiwania.

Firma "Kamieniarz" istnieje na rynku od sierpnia 2010 roku. Jesteśmy młodą firmą ale z wieloletnim doświadczeniem w branży. Kamień to nasza pasja dlatego używamy tylko najlepszych materiałów pochodzących z całego świata. Zajmujemy się kompleksową produkcją i montażem blatów kuchennych i łazienkowych, parapetów, schodów. Tworzymy również umywalki, obudowy kominkowe, lampy z onyxu i wszelki wyroby które można zrobić z kamienia. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej nietypowych zamówień. Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu ponieważ to dzięki państwu istniejemy i rozwijamy się. Możemy zagwarantować Państwu 100% satysfakcji, wysoką jakość oraz solidne wykonanie.

Narzędzia

W naszym sklepie znajdziecie Państwo również szeroką gamę narzędzi do obróbki kamienia, m.in.: otwornice do kamienia, szkła i gresu, papier ścierny do kamienia, tarcze szlifierskie do kamienia, szkła i gresu, ściernice do boczkarki, rzepy na sucho do kamienia, tarcze do cięcia kamienia, płytek i gresu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na Youtube gdzie dowiecie się Pańswtwo m.in. w jaki sposób polerować kamień, jak wiercić w szkle czy kamieniu.

Zachęcamy również by śledzić nas na naszym profilu na facebooku.

Biała Sadza PLUS

Proszek polerski do kamienia.

Proszek który zachodzi w reakcję z marmurem skraca czas polerowania nawet dziesięciokrotnie.
zobacz jak działa

Cena za opakowanie:

  • 0,2 litra = 35zł
  • 0,4 litra = 60zł
  • 1 litr = 110zł
  • 3 litry = 300zł
  • 5 litrów = 450zł
Biała Sadza PLUS